Dalyviui

Dalyviui

   

14-osios Vilniaus knygų mugės tema - paauglių ir jaunimo literatūra. Šiandien paaugliai mieliau renkasi internetą, socialinius tinklapius, nedaugžodžiaujančią SMS žinučių kalbą. O ką skaito šių dienų jaunimas? Kas jiems aktualu šių dienų literatūroje? Kokie skaitymo būdai ir formos jiems patrauklūs bei ko pasigenda jaunieji skaitytojai Lietuvos knygynuose ir bibliotekose? Šia aktualia tema kviesime diskutuoti Lietuvos ir užsienio šalių šviesuolius, rašytojus, visuomenės veikėjus, ir svarbiausia, jaunuosius skaitytojus.

Dalyvius kviečiame registruotis iki gruodžio 10 d. Registracija vyksta per EPUS sistemą, tiesioginis prisijungimas http://epus.litexpo.lt


Kultūriniai renginiai 

Kaip ir kasmet, kultūrinę mugės programą koordinuoja Tarptaunis kultūros programų centras. Programa sudaroma iš mugės dalyvių atsiųstų pasiūlymų, kuriuos dalyviai galėjo siųsti iki gruodžio 1 d. Jeigu organizuojate susitikimą, diskusiją, skaitymus ar kitą renginį ir turie klausimų, prašome kreiptis į programos koordinatorę Sauliną Kochanskaitę – knygumuge@koperator.lt

 

 

 

 

Firma EXPO GUIDE mugės dalyviams gali  siuntinėti anketas, siūlydama patalpinti informaciją apie įmonę kataloge/CD. Atkreipiame dėmesį, kad nei ši, nei jokia kita  firma neturi nieko bendra su Litexpo ir/ar Vilniaus knygų mugė organizavimu, todėl į gautą informaciją siūlome nereaguoti ir jokiu būdu nepasirašinėti jų siunčiamų dokumentų.

          

 

Kviečiame teikti paraiškas mugės kultūrinei renginių programai. Kaip ir kasmet, paraiškas gali teikti visi stendus turintys mugės dalyviai. Paraiškų formos yra trijų rūšių:            

 

       

 

       

 

     

 

     

 

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.