Bendra informacija

Apie mugę

 "ČIA KNYGŲ ERDVĖ - PRISIJUNK !"  

Tarptautinė Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimo vieta, reikšmingas kultūros renginys, svarbus tiek knygų mylėtojams, tiek verslui. Mugė yra išimtinai orientuota į skaitytoją, joje svarbiausia – knygos ir kultūriniai renginiai, autorių bendravimas su skaitytojais. Mugės dalyviai – leidyklos, knygų prekybininkai, užsienio šalių kolektyviniai stendai, moksliniai institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos, kt..

Kasmet mugė ir jos kultūrinė programa skiriama konkrečiai temai. 14-osios Vilniaus knygų mugės tema - paauglių ir jaunimo literatūra. Šiandien paaugliai mieliau renkasi internetą, socialinius tinklapius, nedaugžodžiaujančią SMS žinučių kalbą. O ką skaito šių dienų jaunimas? Kas jiems aktualu šių dienų literatūroje? Kokie skaitymo būdai ir formos jiems patrauklūs bei ko pasigenda jaunieji skaitytojai Lietuvos knygynuose ir bibliotekose? Šia aktualia tema kviesime diskutuoti Lietuvos ir užsienio šalių šviesuolius, rašytojus, visuomenės veikėjus, ir svarbiausia, jaunuosius skaitytojus.

Kviečiame prisijungti prie knygų tinklo, įsijungti į skaitančiųjų bendruomenę, į bendravimą per knygas, į patį skaitymo procesą. Kviečiame tiesiog skaityti. 

14-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė  

2013 m. vasario 21-24 dienomis

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius


Organizatoriai :

Litexpo Lietuvos leidėjų
asociacija
Tarptautinių kultūros
programų centras
"Lietuviškos knygos"
logo_litexpo_1.gif
LLA.gif k_operator_LOGO___LT.jpg Books_From_Lithuania_LT.jpg

Vilniaus knygų mugę globoja  J.E. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė

                                             prezidente.jpg

Kultūrinę programą remia LR Kultūros ministerija    
                                                           minister.logo.jpg

 

 

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.