Naujienos

Bendrosios naujienos

Biblioteka@ikrauk.lt

  ikrauk_logo.jpg

Mugės lankytojų šiais metais laukia staigmena – nauja, atvira ir interaktyvi erdvė. Biblioteka@įkrauk.lt – biblioteka be sienų, sukurta kiekvienam mugės lankytojui.

Ši nauja renginių ir bendravimo vieta mugėje pirmiausiai skirta paaugliams ir jaunimui. Būtent čia jie ras jiems sukurtą erdvę su belaidžiu internetu, mėgstamiausiomis knygomis, stalo žaidimais, laisva atmosfera, renginiais ir užsiėmimais. Tai tarsi šiuolaikinė, moderni biblioteka, laikinai įsikūrusi Vilniaus knygų mugėje.

Visos mugės metu Biblioteka@ikrauk.lt zonoje įsikurs 15min.lt skaitytojų kuriamo portalo įkrauk.lt redakcija, kuri bus atvira visiems Vilniaus knygų mugės lankytojams. Kiekvienas, užsukęs į ikrauk.lt redakciją, galės pajausti, kaip lengva pasidalinti naujienomis su visa Lietuva bei patys turės galimybę publikuoti savo įspūdžius iš mugės metu vyksiančių renginių bei pasidalinti savo nuomone. Įdomiausių tekstų autoriai po renginio bus apdovanoti specialiais prizais

Į kitokią biblioteką kviečiame užsukti visus mugės lankytojus, kurie po ilgo vaikščiojimo tarp leidyklų stendų,  galės čia atsipūsti prie puodelio kavos ir knygos arba atvirkščiai – aktyviai praleisti laiką žaidžiant žaidimus, naršant internete, bandant išmokti naudotis elektroninių knygų skaityklėmis. Biblioteka@ikrauk.lt įsikurs 3 salės galerijoje (II aukštas).·      

Ką bus galima čia veikti  biblioteka ikrauk programa.pdf (750.71 KB)
                                  .

                                       

2013-01-23

Atgal

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.