Naujienos

Bendrosios naujienos

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ PRISTATO - RODERICKAS GORDONAS

 

Roderickas Gordonas – fantastinės knygų serijos „Tuneliai“ vienas iš autorių. Jį į Vilniaus knygų mugę atlydės garsus britų leidėjas Barry Cunninghamas, atradęs ir legendinę „Hario Poterio“ autorę Joanne K.Rowling. Gordonas gimė 1960 m., užaugo Haigeite, šiauriniame Londone. Baigęs mokslus ir neturėdamas nė menkiausio supratimo, kuo norėtų būti, jis kurį laiką grojo grupėse ir klajojo, kol netikėtai pradėjo dirbti įmonių finansų srityje Londono Sičio investiciniame banke. Roderickas nuoširdžiai tikėjo, kad tai viskas, ką jam yra numatęs likimas, kol 2001 m. jo neatleido iš darbo.

Roderickas pats save nustebino, kai kartu su universiteto draugu Brianu Williamsu pamėgino parašyti knygą ir 2005 m. ją savarankiškai išleido pavadinimu „Laukų kurmis“. Šį jo bandymą ir pastebėjo Barry Cunninghamas, vaikų knygų leidyklos „Chicken House“ įkūrėjas. 2007 m. liepą Barry ją perleido nauju pavadinimu „Tuneliai“. Susilaukusi didelio žiniasklaidos dėmesio ji tapo „New York Times“ bestseleriu ir buvo išleista keturiasdešimtyje skirtingų šalių, visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei milijonas egzempliorių. Netrukus po išleidimo JAV kompanija „Relativity Media“ įsigijo teises knygos ekranizacijai. Po „Tunelių“ serijoje pasirodė tolesnės dalys: „Gilybės“ (2009 m.), „Laisvas kritimas“ (2010 m.), „Artyn“ (2011 m.) ir „Spiralė“ (2012 m.). Paskutinioji dalis, „Galinė riba“, bus išleista 2013 metais ir užbaigs „Tunelių“ sagą.

Šiuo metu Roderickas su savo žmona ir dviem sūnumis gyvena Norfolke, Anglijoje, bet kartais tam, kad išsaugotų sveiką protą, pasprunka į Londoną.
Lietuvoje R. Gordono knygų seriją „Tuneliai“ išleido leidykla „Alma littera“.

R.Gordonas lankysis Vilniaus knygų mugės kvietimu.

leidyklos "Alma Littera" informacija

2013-01-29

Atgal

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.