Naujienos

Bendrosios naujienos

Pažymėk knygą išskirtiniu Mugės antspaudu!

Ar prisimenate, kaip lapė tarė Mažajam Princui: „jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsim vienas kitam reikalingi“? Prisijaukinti galima ne tik žmones, miestus, sapnus, bet ir knygas - tapti jų šeimininkais ir būti už jas atsakingiems.  

Nuo senų senovės į knygas būdavo įdedama lentelė, lotyniškai vadinta ex libris (liet. iš knygų), kuri įamžindavo knygos savininko vardą, šeimos herbą, mėgstamą citatą ar simbolį. Iki šiol įrašai senose knygose gali papasakoti virtines paslaptingų istorijų - apie žmones ir jų likimus, dingusias bibliotekas ar užmirštus kolekcininkų vardus. Juk knygos gyvena kur kas ilgiau nei žmonės...

Vilniaus knygų mugė šiemet kviečia ženklinti Jūsų knygas išskirtiniu 2013 metų Mugės antspaudu. Įspausti į knygą raginame Mugės šūkį  „Čia knygų erdvė – Prisijunk!“ Juk Vilniaus knygų mugė – tai milžiniška knygų bičiulių erdvė, nesibaigiantis knygų skaitytojų sambūris, klubas, susitikimų ir minčių dalybų vieta. Tad junkis ir tu, prisijaukink knygą ir tapk už ją atsakingas!

Mugėje įsigytas knygas ar kitus leidinius žymėti proginiu antspaudu kviečiame 5-tos ir 3-ios salių informacijos centruose, taip pat Ekslibris.lt stende (4.B10A) 4-toje parodų salėje.

Vilniaus knygų mugės antspaudą sukūrė Ekslibris.lt menininkai. Grafikė - Jūratė Kemeklytė-Bagdonienė.

2013-02-06

Atgal

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.