Renginiai

Renginiai vaikams

 Vaikų ir paauglių salė - tai mugės jaunųjų skaitytojų  vieta, kur jie gali nevaržomai siausti, bendrauti su bendraamžiais ir skaityti, o jiems skirti renginiai  vyksta specialiai įrengtoje Kietoje scenoje.
 Kieta (vaiku) scena Programa.pdf (56.16 KB)

Šiemet mugėje veiks dar viena nauja renginių ir bendravimo vieta,  pirmiausiai skirta paaugliams ir jaunimui. Būtent čia jie ras jiems sukurtą erdvę su belaidžiu internetu, mėgstamiausiomis knygomis, stalo žaidimais, laisva atmosfera, renginiais ir užsiėmimais. Tai tarsi šiuolaikinė, moderni biblioteka, laikinai įsikūrusi Vilniaus knygų mugėje.  biblioteka@ikrauk.lt.pdf (45.55 KB)

Kūrybinė studija. Vilniaus knygų mugė jau dvylika metų neįsivaizduojama be kūrybinės studijos "Tu gali sukurti knygą", kuri kasmet sulaukia ir pačių mažiausių, ir jau seniai suaugusių, bet vis dar smalsių mugės lankytojų. Studijos iniciatorė ir siela - dailininkė Sigutė Chlebinskaitė šiemet paruošė naujų veiklų, kūrybinių užsiėmimų ir susitikimų su Lietuvos ir užsienio menininkais Kurybines studijos renginiai.pdf (61.25 KB)

studija.jpg

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.